infinix Note 12 Vip Ekran Görüntüsü Alma

884
infinix Note 12 Vip Ekran Görüntüsü Alma

infinix Note 12 Vip Ekran Görüntüsü Alma nasıl yapılır? Infinix Note 12 birçok yeni özelliğe sahip. Bunlardan biri de ekran görüntüsü alma özelliğidir. Bunu yapmanın birkaç yolu var ve burada yöntemlerin üzerinden geçeceğiz.

Öncelikle, Infinix Note 12’yi ilk kez kullanıyorsanız, önce parmak izi tarayıcınızı ayarlamanızı öneririz. Bu, gelecekte ekran görüntüsü almanızı kolaylaştıracaktır.

Infinix Note 12 VIP birçok heyecan verici özellikle birlikte geliyor. Sadece fotoğraf çekmek için değil, aynı zamanda video çekmek için de yüksek kaliteli bir kameraya sahiptir. Buna ek olarak, Note 12 VIP kamera ile yapabileceğiniz başka şeyler de var.

infinix Note 12 Vip

infinix Note 12 Vip Ekran Görüntüsü Alma

infinix Note 12 Vip Ekran Görüntüsü Alma

Infinix Note 12 vip birçok özellikle birlikte geliyor ve bunlardan biri de ekran görüntüsü alabilme özelliği. Bu yazımızda sizlere note 12 vip ekran görüntüsü nasıl alınır hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle, Infinix Note 12’yi ilk kez kullanıyorsanız, önce parmak izi tarayıcınızı ayarlamanızı öneririz. Bu, gelecekte ekran görüntüsü almanızı kolaylaştıracaktır.

1. Yöntem

İlk yöntem güç düğmesi ve ses kısma düğmesini aynı anda kullanmaktır. Bu yöntem bu özelliğe sahip olan tüm telefonlarda kullanılmıştır.

2. Yöntem

İkinci yöntem ise güç düğmesi ve ses açma düğmesini aynı anda kullanmaktır. Bu yöntem de bu özelliğe sahip diğer telefonlarda kullanılmıştır.

infinix Note 12 Vip ekran görüntüsü alma:

1) Infinix Note 12 Vip’in ekran görüntüsü aldığını belirten bir deklanşör sesi duyana kadar Güç düğmesi + Ses kısma düğmesini aynı anda basılı tutun.

2) Infinix Note 12 Vip’in ekran görüntüsü aldığını belirten bir deklanşör sesi duyana kadar Güç düğmesi + Ses açma düğmesini aynı anda basılı tutun.

3) Herhangi bir uygulama veya oyundayken ekrana çift dokunarak söz konusu uygulama veya oyunun ekran görüntüsünü alın; varsayılan olarak Ekran Görüntüleri klasörü altındaki Fotoğraflar uygulamasına otomatik olarak kaydedilecektir. Bu yöntem herhangi bir nedenle çalışmazsa (belirli uygulamaları kullanırken olduğu gibi), bunun yerine yukarıdaki 1. veya 2. seçeneği deneyin.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde sormaktan çekinmeyin!

 

1 Yorum
    Kelvin

    100% completely free dating site free site for dating
    match dating site free dating and chatting

    6 Mart 2023 Yanıtla

Bir yanıt yazın