infinix Hot 11 Play Bildirim Gelmiyor

688
infinix Hot 11 Play Bildirim Gelmiyor

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

infinix hot 11 play bildirim gelmiyor? Bildirim gelmemesi sorunu çoğu kullanıcı için ortak bir sorun olmuştur. Sıcak 11 oyun bildirimini alamayan birçok kullanıcı için sinir bozucu oldu. Hot 11 play bildirim yok sorunu, kullanıcıların akıllı telefonlarında karşılaştıkları yaygın sorunlardan biridir. Bazı kişilerin bildirim almamasının nedeni, bildirimleri kapatmış olmaları veya tamamen engellemiş olmalarıdır.

infinix hot 11 play bildirim gelmiyor

Bu duyguyu biliyoruz. PUBG’nin son turuna girmeye çalışıyorsunuz ve aniden telefonunuzun sessizleştiğini fark ediyorsunuz. Bildirimler gelmiyor.

Endişelenmeyin! Biz sizi koruyoruz. Bunun en yaygın nedenlerinden bazılarına ve bunu nasıl düzeltebileceğinize bir göz atalım.

Infinix hot 11 play bildirim gelmiyor çözümü

Infinix hot 11 play bildirim yok sorununuzu çözmenize yardımcı olacak farklı çözümleri araştırdık ve test ettik. Bulduğumuz çözümler Android işletim sistemiyle çalışan tüm cihazlarda işe yarayacaktır ve sorununuzu çözmek için bu yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz:

Yöntem 1: İstenmeyen uygulamaları telefonunuzdan silin. Bazen artık kullanışlı olmayan ancak yine de telefonunuzda yer kaplayan bazı uygulamaları silmeniz gerekir, bu da infinix hot 11 play bildirim yok gibi bildirim sorunlarına neden olabilir.

Yöntem 2: Cihazınızı yeniden başlatmak genellikle infinix hot 11 play bildirim yok gibi sorunları çözecektir çünkü sisteminizdeki geçici dosyaları veya aksaklıkları temizler ve her şeyin tekrar sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu yöntem özellikle bir uygulama ile ilgili bir sorun olduğunda işe yarar.

Infinix Hot 11 Play’in bildirimlerinin gelmemesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, sizin için bir çözümümüz var!

Telefon, beğeninize göre özelleştirilebilen yerleşik bir bildirim sistemi ile birlikte gelir. Kurulumu kolaydır ve önemli bir e-postayı veya kısa mesajı bir daha asla kaçırmamanızı sağlayacaktır.

infinix Hot 11 Play Bildirim Gelmiyor

infinix Hot 11 Play Bildirim Gelmiyor

Bildirimleri ayarlamaya başlamak için:

  • Telefonunuzdaki uygulama çekmecesini açın ve ayarlar seçeneğini bulana kadar kaydırın. Ona dokunun.
  • Ayarlar sayfası açıldığında, “Bildirimler “e dokunun.
  • Cihazınızda bildirimleri etkinleştirilmiş tüm uygulamaların bir listesini göreceksiniz; ayarlarını özelleştirmek için bildirim almak istediğiniz herhangi bir uygulamaya dokunun (bildirimleri tamamen kapatmayı da seçebilirsiniz).

Infinix Hot 11 oyun bildirimi gelmiyor sorunu yaşayanlar için Infinix Hot 11 oyun bildirimi gelmiyor çözümünü sizler için araştırdık.

Bu sorunla karşı karşıya kalmanızın nedeni, telefonunuzun rootlanmış olması ve özel bir ROM kullanıyor olmanızdır. Bu, telefonunuzda WhatsApp, Facebook gibi uygulamalardan bildirim alamama gibi birçok soruna neden olabilir.

Bunun çözümü çok basittir. Tek yapmanız gereken telefonunuzu tekrar rootlamak ve orijinal firmware’i cihazınıza geri yüklemektir. Bu, cihazınızdaki bildirimlerle ilgili tüm sorunlarınızı çözecek ve böylece herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanın keyfini çıkarabileceksiniz!

Infinix Hot 11 Play bildirim gelmiyor sorunu yaşayanlar için Infinix Hot 11 Play bildirim gelmiyor çözümünü sizler için araştırdık.

Bu, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir sorundur. Eğer siz de bu sorunla karşı karşıyaysanız endişelenmeyin çünkü size yardımcı olmak için buradayız.

Infinix Hot 11 Play Bildirimi Gelmiyor

Infinix Hot 11 Play harika bir akıllı telefon oldu. Birçok özelliğe sahip ve kullanımı çok kolay. Ancak, bazen onunla ilgili sorun yaşayabilirsiniz. İnsanların karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri Infinix Hot 11 Play’e bildirim gelmemesidir. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız, düzeltmek için yapabileceğiniz birkaç şey olduğunu bilmelisiniz.

Infinix Hot 11 Play Bildiriminin Gelmemesini Düzeltme

Telefonunuzun uygulamalardan gelen bildirimleri ekranınızda göstermemesinin birçok nedeni olabilir. Yapmanız gereken ilk şey, kapanana kadar güç düğmesine basılı tutarak telefonunuzu yeniden başlatmak ve ardından güç düğmesine tekrar basarak tekrar açmaktır. Bu, telefonunuzda sorunlara neden olabilecek tüm geçici dosyaları temizleyecek ve her şeyin yeniden doğru şekilde çalışmaya başlamasını sağlayacaktır.

Bu sizin için işe yaramazsa, tüm uygulamalarınızı kaldırmayı ve hangisinin diğer uygulamalardan veya insanların Facebook Messenger gibi farklı platformları kullanarak kısa mesaj veya e-posta yoluyla mesaj gönderebildiği çevrimiçi web sitelerinden bildirim alırken cihazınızın ekranına düzgün şekilde gelmemesiyle ilgili sorunlara neden olduğunu bulana kadar tek tek yeniden yüklemeyi deneyin.

 

Bir yanıt yazın