infinix Müşteri Hizmetleri

1.3K
infinix Müşteri Hizmetleri

infinix müşteri hizmetleri numarası ile ilgili çözümleri sizlere sunuyoruz. Müşteri hizmetleri, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılan faaliyetlerin tümüdür. Müşteri hizmetlerinde ürün veya hizmet satın alma faaliyetinden önce yapılan hizmetler de dahil olmak üzere, müşterinin zamanla oluşturduğu birikimi ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi sağlayan tüm faaliyetler müşteri hizmetlerini kapsar. Müşteri hizmetlerinde çalışanlar en son teknolojiye sahip araçlarla müşterilerine ucuz, kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verirken müşterek hareket etmelidir.

infiniX Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

 

Müşteri hizmetleri, bir müşterinin kendisi ile ilgili her şeyi kapsamaktadır. Müşteri hizmetlerinde, müşterinin alışveriş sonrasında daha fazla ihtiyaçlarını karşılamak ve onun memnuniyetini artırmak için faaliyetler yürütülür. Müşterilerin satın aldıkları ürünlere ilişkin maddi, zaman ve kişisel zevklerine odaklanmaktadır. Müşterilerin özelliklerini tespit ederek servis sunumunu gerçekleştirmektir.

Müşteri hizmetleri arasında yer alan bazı etkenler;

 • Kurumsal Satın Alma
 • Aktarma Hizmetleri
 • Gönderim Hizmetleri

Müşteri hizmetleri, müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarını sağlamak ve onlara daha kaliteli bir hizmet sunmak için yapılan çalışmalar olarak tanımlanabilir. Müşterilerinize en iyi hizmeti vermek ve onları memnun etmek için, infinix müşteri hizmetleri size detaylı bilgiler ve sorularınızın cevapları için bilgi vermeye özen gösterir.

infinix müşteri hizmetleri, şirketinizde yaşadığınız her türlü sorun veya çözüm için gerekli değerlendirmeleri yaparak, bu sorunların neden olduğu zararlardan kendinize ve şirketinize koruma sağlamak için ne yapacağınızı belirlemenizde size yardımcı olmaktadır.

infinix Yazılım Müşteri Hizmetleri, yazılım konusunda uzman çalışanlar ile destek hizmetleri sunar. İnfinix Yazılım Müşteri Hizmetleri, tüm ürün ve servis sözleşmelerine göre birbirinden farklı dönemlerde değişiklik yapabilir.

İnfinix müşteri hizmetleri telefon numarası, infinix müşteri hizmetlerini arayabilmenize olanak sağlamaktadır.

Müşteri hizmetlerinde telefonların açıldığında, sizlere gönderilen bir SMS ile birlikte, hangi şehirde bulunuyorsanız da ulaşabiliyorsunuz.

infinix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

infinix Müşteri Hizmetleri

infinix Müşteri Hizmetleri

İnfinix telefonlarında, ürününüzü satın almadan önce, bir müşteri hizmetleri numarası oluşturmanız gerekebilir. Bu sayede, ürününüzle ilgili sorun yaşadığınızda veya hata verdiğinizde müşteri hizmetleri iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini takip etmek için size uygun olan telefon numaraları nelerdir? Müşteri hizmetlerini aramak için bu sayfada bulunan numaraları arayarak araştırmalar yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası iletişim kurma için telefonunuzdan arayabilir veya web sitemize göz atabilirsiniz.

Sorularınızdan biri de, “infinix müşteri hizmetleri numarası nedir?” diyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile ilgili tüm sorulara yanıt bulmak için, kurumsal web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ulaştığınızda, çalışanlar sizi konuya ilişkin ayrıntılara dair bilgilendirecektir. Müşterilerimizin sorularına cevap vermek için sadece bir telefon kullanmanız gerekmektedir.

Günümüzde kullanıcıların giderek artan şekilde özgürleşmesi, yazılım ve donanım altyapısının gelişimi ve daha fazla kullanıcı kitlesinin oluşması gibi nedenlerle, müşterilerin bilgiye anlama ve onlara verilen hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirmek için gereken tüm imkanlar en iyi şekilde kullanılmalıdardır.

infinix markası olarak, bugünkü teknoloji deneyiminden yararlanan müşterilerimize özel bu hizmetleri sunabilmeyi amaçlamaktayız.

infinix Satış Sonrası Destek Hattı

0850 822 38 86

infinix Yetkili Servislerine buraya tıklayarak tüm şehirlerdeki infinix teknik servislerine ulaşabilirsiniz.

31 Yorum
  Erdoğan

  İnfinix hot 12 play x6816 telefon aldım bataryası 6000 Mah diye. Fakat şarjı hızlı tükeniyor neden?Sabah şarjdan (%100 iken)çıkardım. Ekstra oyunlar falan oynamadım normal internette gezindim ,video falan baktım şu anda şarjım %28kaldi. (sabah 07.00 den 18.00e kadar sürede) normal mi acaba yoksa bataryada sorun mu var?

  24 Ocak 2023 Yanıtla
  Levent kaya

  Merhaba kolay gelsin telefonumun parmak izi özelliği kayboldu birden anlamaidm telefon infinix not 11 pro

  30 Ocak 2023 Yanıtla
   Ramazan kılıç

   Infinix not 10 pro cihazım var çağrı bekletme özelliği yok. Her yöntemi denedim fakat aktif olmuyor

   11 Eylül 2023 Yanıtla
    Doğan

    Iyı günler ınfınıx not 30 8+8 ram 256 gb tefon kapanmıyor yenıdende başlatma yapılmıyor ekran yenıleme hızı 120 ama uygulamalara gırdıgınde hız otamatıkmen 60 hz düşüyor çok garıp tefon yapmısın Google Play den de uygulamalrın bagzıların desteklemıyor bıde 2022 model olcak acıkca fıyatı harıc başka bıseyı güzel olmamıs

    19 Aralık 2023 Yanıtla
    Salih ciftsuren

    Merhaba infinix hot 20 telefon aldım henüz 8 ay oldu donuuyor ve ekran dans ediyor

    9 Ocak 2024 Yanıtla
   Yusuf

   Merhaba telefonum wifi bağlanırken internet çok ağır telefon note 30

   6 Ekim 2023 Yanıtla
   Ali

   Merhabalar infinix XW1 akıllı saat aldım fakat Whatsapp bildirimlerim saatte gözükmüyor

   19 Ocak 2024 Yanıtla
  Yunus uyanık

  Berbat bir marka video izlerken bile ısıniyor iPhone 6 bile hot20i modelinden en az 2 kat daha iyi iş görür

  6 Mart 2023 Yanıtla
  Mehmet Seber

  Merhabalar bende infinix Hot12play cihazım var sorunu ise yeniden başlat deyince cihaz başlamıyor asla birde açma kapama düğmesine basınca hemen açılmıyor açılış ekranı geliyor ama yine kapanıyor iki üç kere tekrarlamak gerekiyor açılması için model kodu ise telefonumun X6816

  9 Mart 2023 Yanıtla
   Mustafa

   Ekran kendi kendine dokunuyor

   24 Ocak 2024 Yanıtla
  Mehmet Seber

  Merhabalar bende infinix Hot12play cihazım var sorunu ise yeniden başlat deyince cihaz başlamıyor asla birde açma kapama düğmesine basınca hemen açılmıyor açılış ekranı geliyor ama yine kapanıyor iki üç kere tekrarlamak gerekiyor açılması için model kodu ise telefonumun X6816 bana bu cihaza uygun Yazılım linki atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  9 Mart 2023 Yanıtla
   Mehmet Çelenk

   Yasin bey!
   Ben de İnfinix Note 30 telefon satın aldım.
   Pişmanlık. Güncelleme politikaları yok. Müşteri hizmetleri ne ulaşılmıyor.
   Telefon numaraları yok. Bilgilendirme teknik servisleri üzerinden yapılıyor. Tabi ulaşabilirsen.
   Nobran ve Kaba Davranıyorlar.
   İNFİNİX TÖĞBE.

   22 Aralık 2023 Yanıtla
  Ramazan

  Merhaba İnfinix not 11 pro cihazı kulalniyorum 60 ve 90 FPS desteklediği halde Pubg de bi türlü desteklemiyor yardımcı olursanız sevinirim

  12 Nisan 2023 Yanıtla
  Nevzat

  Kolay gelsin benim telefona anahtar erişimi diye bir bildirim geldi onu play Store’dan indirmemi istiyor şayet indirmeye çalışırken bu üye ülkenizde kullanılmıyor hatasını alıyorum ve telefonumun üst ekranına dikkat amblemi geldi ve bu oldukça sinirimi bozuyor bunun derhal cüzülmesini rica ediyorum teşekkürler

  23 Nisan 2023 Yanıtla
  Ismail Kuscuoglu

  Merhaba. Infinix X665E model telefonda, her arama öncesi, aramayı seçtiğim sim kart ile yap seçeneğini aktif hale getirmek için, ayarlardan – sim ve arama seçenekleri menüsüne girmem gerekiyor. “İstediğim Sim kartı arama öncesi ben belirleyeyim” seçeneğini akti etme şansım yok mu ? Telefon kendi gönlünce bazen 1 , bazen 2 numaralı hattı aktif ediyor. Arama öncesi hangi hattı kullanacağımı bana sormasını istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir ?

  2 Mayıs 2023 Yanıtla
  Emre

  Not 12 g96 jiroskop gecikmesi yasiyorum
  Sorunu cozen veya musteri hizmetleri yardımcı olabilirlermi

  16 Temmuz 2023 Yanıtla
  Mehmet Öztürk

  İyi günler 07.07.2023 Tarihinde Note 30 (256 GB’lık) telefon aldım telefonla evin wi-fi sine bağlandığımda instegram/facebok/youtube da video izleyemiyorum dönüp duruyor maynet haber sayfalarının fotoğrafını ya açmıyor ya da çok geç açıyor, başka bir wi-fi ye de bağlanarak telefonu denedim ama aynı sonucu aldım.Speedtest uygulaması ile internet hızını birden fazla defa olmak üzere ölçtüm hepsinde de 1 megabitin altında çok küçük değerler çıktı, eski telefonumla aynı uygulama ve aynı Wi-fi hızı ölçülmüş değerler normal çıkmıştır bunun üzerine müşteri hizmetleri ile görüşerek yaşanılan problemi ayrıntılı bir şekilde anlatan yazı ve internet hız ölçümü ekran görüntüleri ile birlikte telefon 03.08.2023 de Arena yenileme merkezine gönderilmiştir telefon serviste 9-10 gün kalmış arena teknik servis müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre // telefon sıfırlanmış – yazılım güncelleme yapılmış ve donanımsal arıza yoktur// diye geri gönderilmiştir Halbuki ben daha önce son güncellemeyi yüklemiştim ,bunun üzerine telefonu tekrar arena yenileme merkezine gönderdim bakalım bu sefer ne olacak ; yapılacak 3 şey var 1-tamir edilecek promlem çözülecek 2- Değişim yapılacak 3-iade yapılacak, yapılması gereken bunlar şayet yapılırsa telefon alarak ağrısız başımızı ağrıya soktuk.

  16 Ağustos 2023 Yanıtla
  Muhammed Emir

  Telefon modeli infinix hot30 oyunlarda jiroskop gecikmeli ve stabile değil çok acil bi yazılım güncellemesi lazım
  Not:bozuk sanıp telefonu degiştirdim ama bundada jiroskop sorunu var

  27 Ağustos 2023 Yanıtla
  Mehmet Öztürk

  Yorumum neden yayınlanmıyor müşteri hizmetleri temsilcisi cevap veremiyor yetkili birini bağla cevabı ondan alayım diyorum bağlayamıyorum diye cevap veriyor ısrarcı olduğumda karşıma çıkan görevinin ne olduğunu bilmediğim ikinci bayan bir bayana yakışmayan tavır ve ses tonuyla beni mobing yapmakla suçluyor peki bana söylermisiniz hakaret içermeyen sadece aldığım ürünle ilgili yapmış oluğum bu yorumumun yayınlanması için ne yapmam lazım………

  27 Ağustos 2023 Yanıtla
  Mehmet Öztürk

  Bu mesajların yayınlanıp yayınlanmayacağına karar veren şahıs nasıl bir kafayla çalışıp karar veriyor da asıl mesajı değil de yayınlanması gereken mesajın neden yayınlanmadığı ile ilgili mesajı yayınlıyor çok merak ediyorum.

  11 Eylül 2023 Yanıtla
   Mehmet Öztürk

   16.08.2023 Tarihinden bugüne yayınlanmayıp onayda bekletilen yorum bu , yorumda kötü söz hakaret yokken bu yorum neden yayınlanmaz bir fikri olan var mı !!!

   ////İyi günler 07.07.2023 Tarihinde Note 30 (256 GB’lık) telefon aldım telefonla evin wi-fi sine bağlandığımda instegram/facebok/youtube da video izleyemiyorum dönüp duruyor maynet haber sayfalarının fotoğrafını ya açmıyor ya da çok geç açıyor, başka bir wi-fi ye de bağlanarak telefonu denedim ama aynı sonucu aldım.Speedtest uygulaması ile internet hızını birden fazla defa olmak üzere ölçtüm hepsinde de 1 megabitin altında çok küçük değerler çıktı, eski telefonumla aynı uygulama ve aynı Wi-fi hızı ölçülmüş değerler normal çıkmıştır bunun üzerine müşteri hizmetleri ile görüşerek yaşanılan problemi ayrıntılı bir şekilde anlatan yazı ve internet hız ölçümü ekran görüntüleri ile birlikte telefon 03.08.2023 de Arena yenileme merkezine gönderilmiştir telefon serviste 9-10 gün kalmış arena teknik servis müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre // telefon sıfırlanmış – yazılım güncelleme yapılmış ve donanımsal arıza yoktur// diye geri gönderilmiştir Halbuki ben daha önce son güncellemeyi yüklemiştim ,bunun üzerine telefonu tekrar arena yenileme merkezine gönderdim bakalım bu sefer ne olacak ; yapılacak 3 şey var 1-tamir edilecek promlem çözülecek 2- Değişim yapılacak 3-iade yapılacak, yapılması gereken bunlar şayet yapılırsa telefon alarak ağrısız başımızı ağrıya soktuk.////

   11 Eylül 2023 Yanıtla
    Mustafa

    İnfinix hot 12 jiroskop gecikmesi var telefonda oyun oynuyamıyoruz kısa bir sürede güncelleme alsın

    24 Ocak 2024 Yanıtla
  Yasin söner

  İnfinix note 30 kaç yıl guncelleme alıcak bilgi verebilir misiniz?

  12 Kasım 2023 Yanıtla
  Mehmet Çelenk

  Yasin bey!
  Ben de İnfinix Note 30 telefon satın aldım.
  Pişmanlık. Güncelleme politikaları yok. Müşteri hizmetleri ne ulaşılmıyor.
  Telefon numaraları yok. Bilgilendirme teknik servisleri üzerinden yapılıyor. Tabi ulaşabilirsen.
  Nobran ve Kaba Davranıyorlar.
  İNFİNİX TÖĞBE.

  22 Aralık 2023 Yanıtla
  Yunus

  Merhabalar infinix zero 30 5g kullanıyorum. Numara engellemek için numaranın tamamını değilde **** içeren numaraları engelle diye bir seçenek olsa güncellemeye eklesek süper olacak

  30 Aralık 2023 Yanıtla
  Memet

  İnfinix hot 30 i telefonum sürekli açılıp kapanıyor neden

  1 Ocak 2024 Yanıtla
  Memet

  Telefonum infinix hot 30 i x669c ve durduk yere kendini açıp kapatıyor ne yapmalıyım

  1 Ocak 2024 Yanıtla
  Yusuf sağun

  Müşteri hizmetlleri neden müşterilere destek hizmeti vermiyor

  12 Şubat 2024 Yanıtla
  mustafa talha öztürk

  infinix xw 1 akıllı saat aldım telefona kurmak için my health id uygulamasını indirdim uygulama telefona kod yollamıyor bunu düzeltin veya başka uygulama yapın saati kullanamıyoruz bir an önce çözümünü bulun yoksa davaçı olacağım

  14 Şubat 2024 Yanıtla
  Kemal yeşil

  Merhana not 30 mavi cıhaz aldım kutuyu actım ancak memnun kalmadım iade etmek istiyorum

  16 Şubat 2024 Yanıtla
  Mehmet Özdemir

  Merhaba telfon folax çevir içine bastım ana ekrana bir hoparlör simgesi geldi basıyorum birtürlü kalkmiyor ekranada nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

  27 Şubat 2024 Yanıtla

Bir yanıt yazın