infinix Garanti Sorgulama

3514
infinix Garanti Sorgulama

infinix Garanti Sorgulama nasıl yapılır? Telefonunuzun garanti süresi bitmiş ise öncelikle telefonunuzu kullanmadan önce bir teknik servise başvurmanız gerekir. Servis tarafından telefonunuzun garanti süresinin sona erdiğine dair bir belge verilmelidir. Burada şahsen bana sorarsanız, arkadaşlarımızda sadakat ve uyum sağlayarak bu konuda size yardımcı olacaklar.

Telefon garantisi sorgulama nasıl yapılır?

Telefonunuzun garanti süresi bitmiş veya satışa sunulmuşsa, telefonunuzu bir servis merkezine götürmeniz gerekiyor. Servis merkezinde değerlendirme yaptırarak, telefonunuzun garanti süresinin sona erdiği tarih veya modelinizde kullanım süresinin bitmiş olması durumunda kullanıcının ödemesi gereken bedel hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.

Telefon garantisi bir ürünün kullanım süresine uygun bir biçimde kullanıldığında, orjinal satıcısı tarafından verilen bir tahmini ömür boyunca, kullanma şartları dahilinde geçerli bir süre içinde ürünle birlikte oluşacak arızalar veya hasarlar için garanti vermek zorunda olduğu belgesi olarak tanımlanabilir.

Telefon garanti sorgulama ihtiyacından dolayı dikkatli bir şekilde adresini kullandığın telefonun üzerinde bulunan numaraların garanti sorgulamasını yapabilirsiniz. Garanti sorgulama işlemlerinin yapılması konusunda en önemli şey telefonun üzerindeki numaraların anlaşmalar ile ilgili olduğudur. İnanabileceğiniz kadar bilgi almak istediğiniz anlaşmalar ile ilgili aramalara başlar ve bu aramalarda görüntülemeye başlar. Eğer telefonunuzda herhangi bir sorun varsa bu sorunların merkezine gitmek zorundasın! infinix Yetkili Servisleri

infinix Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefon garanti sorgulama nasıl yapılır? Telefon garanti sorgulaması için öncelikle telefonunuzun IMEI numarasını öğrenmek istiyorsanız, IMEI numarasını bulmanız çok kolaydır.

Günümüzde birçok alanda olduğu gibi telefon sektöründe de kullanıcıların garanti sorgulamasına bağlı olarak fiyatlar çok düşmektedir. Bu durumda herhangi bir sorun yaşayabilir veya herhangi bir aksesuar için sorgulama yapabilirsiniz. Aksesuarlar veya diğer aksesuarların fiyatları bu sayede daha uygun olmaktadır. Garantiler için de aynı durum geçerlidir. Bu nedenle infinix garanti sorgulama nasıl yapılır?

Garanti sorgulama işlemi, telefonunun üreticisi tarafından verilen bir süre ile kalan garanti süresini belirlemektedir. Garanti süresinin bitmesinden sonraki tüm sorunların dönemsel olması durumunda ise arızalar teknik servis ile yerine getirilmektedir. İnfinix marka telefonlar için garanti sorgulama ve değişimi için infinix garanti sorgulama yapabilirsiniz.

infinix Garanti Sorgulama

infinix Garanti Sorgulama

Dünya genelinde kullanım alanlarına sahip olan infinix, şimdi ülkemizde de satışta. Fakat bazen önemli sorunlar yaşayabiliriz. Özellikle kullandığımız yazıcının yanması, hata mesajları gibi durumlar sonucunda, arzu eden herkes online platformda garanti sorgulamasını yapabilecek. öncelikle;

Telefonunuzun IMEI numarasını öğrenebilmek için;

  • Açtığınız telefonda yazan iki hanesini okuyunuz.
  • İlk hanenin arkasındaki 11 hanesini okuyunuz ve doğru sayfa gelecekteki kodu giriniz.
  • 11 haneli kodu almak için sağ taraftaki “Giriş” seçeneğini seçiniz.

IMEI numarasını tespit ettikten sonra aşağıdaki linkten garanti sürenizi rahatlıkla sorgulayabileceksiniz.

https://www.infinixmobility.com/tr/care/limited-warranty

Bir yanıt yazın