infinix Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?

1358
infinix Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

infinix Fotoğraflar Nasıl Gizlenir? Bu yazımızda telefondaki fotoğrafların nasıl gizleneceğini anlatmaya çalıştık. Ayrıca infinix özel kasa olarak da bilinir. Facebook fotoğraflarını telefonunuzda da gizleyebilirsiniz. Bu özellik hemen hemen her telefonda mevcuttur ve güvenli fotoğraflarınızı başkalarının gözünden uzak tutmanıza yardımcı olur.

Infinix, pek çok harika özelliğe sahip bir telefon. Cihazınızda fotoğraf çekmenize ve saklamanıza olanak tanır. Muhteşem kamerası ile istediğiniz kadar fotoğraf çekebilir ve bunları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu fotoğrafları tamamen silmeden diğer insanlardan gizlemek istediğiniz zamanlar vardır.

infinix nerenin malı?

Infinix, Transsion Holdings tarafından tasarlanan ve üretilen Çin’in en yeni akıllı telefon markasıdır. Şirket, üst düzey özelliklere sahip düşük fiyatları ile tanınıyor.

Infinix’inizdeki fotoğrafları ve videoları gizlemek mi istiyorsunuz? Bu yazımızda telefonda fotoğrafların nasıl gizleneceğini anlatmaya çalıştık. Ayrıca infinix özel kasa olarak da bilinir.

Telefonunuzdaki fotoğrafları gizlemek için birçok neden vardır. Arkadaşlarınızın veya ailenizin fotoğraflarını başka birinden korumak için kaydediyor olabilirsiniz veya belki de sadece fotoğraflarınızı kimsenin bilmesini istemiyorsunuzdur. Sebep ne olursa olsun, telefonda (Infinix) fotoğrafların nasıl gizleneceğini açıklamaya çalıştık.

Infinix fotoğrafları, tüm kişisel fotoğraflarınızı ve diğer özel bilgilerinizi kimsenin erişmesinden endişe etmeden saklayabileceğiniz güvenli bir yerdir.

infinix Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?

Infinix özel kasa, görüntüleri, videoları, sesleri ve diğer medya dosyalarını gizlemek için en güvenli yöntemdir. Kişisel fotoğraflarınızı korumak için cihazınızda istediğiniz zaman girebileceğiniz şifre korumalı bir bölümdür. Infinix Özel Kasa, resimlerinizin hiçbirinin sizin izniniz olmadan hiç kimse tarafından tüketilmemesini sağlar.

Infinix cep telefonu, fotoğraflarınızı WhatsApp, Facebook ve diğerleri gibi tüm platformlardan gizleyebileceğiniz gizli fotoğraflara sahiptir. İşin sırrı, telefondaki ayarları açarak özel kasayı bulmanızdır. Bu sizi etkilemiyorsa, bir an için düşünün: Bu Kasa ile, telefonunuzu görmesi gereken kişilerin sizin izniniz olmadan veya sizden izin almadan erişemeyeceğinden emin olabileceksinizFotoğraf galerisine yatırım yapmak, infinix telefon kullanıcıları için çok önemli bir öğedir. Fotoğraflarını ve videolarını görüntülemek için kullanılır. Ayrıca fotoğraflarını internete ve diğer sosyal medya platformlarına yükleyerek paylaşabilirler.

Her zaman fotoğraflarınızı hayatınızdaki o özel kişiden gizlemenin yollarını bulmaya çalışıyorsunuz. Sizin için iyi haberlerim var, bu makale size hem android telefonlarda hem de uygulamalarda infinix fotoğraflarını nasıl gizleyeceğinizi öğretecek.

  1. Fotoğraflar uygulamasını açın ve gizlemek istediğiniz fotoğrafları seçin.
  2. Fotoğrafları seçtikten sonra, üstteki menüdeki “Paylaş” simgesine dokunun.
  3. Paylaş menüsünde, “Gizle” seçeneğine dokunun. Eğer bu seçenek yoksa, “Diğer Paylaşım Seçenekleri”ni seçin ve burada “Gizle” seçeneğini bulun.
  4. “Gizle” seçeneğine dokunduğunuzda, telefonunuzun Galeri uygulamasında “Gizli” adlı bir albüm oluşturulacaktır. Seçtiğiniz fotoğraflar bu albüme taşınacak ve artık görünmez olacaktır.
  5. Eğer gizli albüme erişmek isterseniz, Fotoğraflar uygulamasını açın ve sol üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun. Burada, “Gizli Albümler” seçeneğine dokunun ve şifrenizi girerek gizli albümünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Bu işlem, seçtiğiniz fotoğrafları diğer kişilerin görmesini engellemek için kullanışlıdır. Ancak, unutmayın ki bu sadece telefonunuzdaki Galeri uygulamasında görünmez yapar. Fotoğraflarınızı paylaştığınız diğer uygulamalarda veya bulut depolama servislerinde hala görünebilirler.

bu işlemleri üçüncü parti uygulamalar ile de yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın