Football Manager 2024 ün Çıkış Tarihi Ne Zaman?

221
Football Manager 2024 ün Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu makalemizde Football Manager 2024 ile alakalı ayrıntılı Biçimde Oyun tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Football Manager 2024ün Çıkış Tarihi Ne Zaman gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Sevilen oyun Football Manager 2024‘ün ne zaman çıkacağını herkes çok merak ediyordu. İnternette yapılan bir sızıntıda oyunun çıkış tarihi öğrenildi. Resmî bir açıklama yapılana kadar oyuncular bu tarihe doğru geri sayım yapacak.

Ne Zaman Çıkacak?

Oyun sadece dört gün sonra, yani 12 Eylül’de tanıtılacak. Bu aynı zamanda ön siparişlerin de başlayacağı tarih olacak. PC’de yayınlanacağı gün oyunun fiyatının önceki bölümle aynı olacağı da bildirildi. Yani oyunun fiyatı 70 Dolara yükselmeyecek ve yeniden 60 Dolar olarak satışa sunulacak. Muhtemelen Türkiye fiyatı için de 699 TL ile 899 TL arasında bir satış fiyatı bekliyoruz.

Ön siparişler yüzde 10 indirimle sunulacak. Aynı indirimin Steam, Epic Games Store ve Microsoft’un mağazasında da geçerli olması bekleniyor.

Bu yılki Football Manager’ın FM23 ile aynı platformlarda (PC, Mac, PS5, Xbox One ve Xbox Series, Switch’in yanı sıra iOS ve Android) yayınlanacağını az önce öğrendiğimizi de belirtelim.

Bir yanıt yazın