Aldatmak 40.Bölüm 5 Ekim Perşembe Tek Parça İzle

183
Aldatmak 40.Bölüm 5 Ekim Perşembe Tek Parça İzle

Aldatmak 40Bölüm Yeni Bölüm 5 Ekim Perşembe Full İzle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Aldatmak 40.Bölüm Canlı yayını İzle, Aldatmak 40.Bölüm Son Bölüm İzle, Aldatmak 40 Bölüm Full İzle, Aldatmak Yeni bölüm izle Aldatmak Fragmanı izle Aldatmak Bugün izle

Ortaya çıkan sırla birlikte bildiği her şeyi sorgulamaya başlayan Güzide, bu sırrın sadece buzdağının görünen kısmı olduğundan habersizdir. Güzide cevaplar aramaya başlasa da, bu cevaplar pek çok soruyu da beraberinde getirecektir.

Bebeğine kavuşan Oylum, Behram’ın durumu konusunda ne hissedeceğini bilememektedir. Oylum, Kahraman’ın bir ricası sonucu büyük bir karar vermek durumunda kalınca zor bir durumda kalır. Bu karar, Dicleli ailesi ile olan savaşında kartların yeniden dağıtılmasına sebep olacaktır.

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Asena Girişken, Cem Sürgit, Berkay Ateş, Alize Gördüm, İlayda Çevik.

Aldatmak Yeni Bölüm Perşembe 20.00’de Atv‘de!

Aldatmak Dizisi 40. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Aldatmak Dizisi 40. Bölüm Tek Parça Youtube’da izleyin

Bir yanıt yazın