Safir Dizisi 3.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Tek Parça izle

187
Safir Dizisi 3.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Tek Parça izle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Safir 3. Bölüm Fragmanı | “Onunla evlenemezsin!”

Safir Dizisi son bölümü izle  Safir Dizisi canlı yayını izle Safir yeni bölümü izle Safir youtube izle Safir bugün izle Safir dizisi izle

Safir her Pazartesi 20.00’de atv’de! Safir ‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’nin başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül paylaşıyor.

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekrana gelecek olan Safir ‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’ Gülsoy ailesinin bir gecede değişen ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavları ile dolu tehlikeli yollarda kaybolma hikayesini konu alıyor.

İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen gibi birbirinden başarılı isimlerin rol aldığı dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. E

tkileyici hikayesi Burcu Över ve Gül Abus Semerci’ye ait olan dizinin senaryosunu ise Burcu Över kaleme alıyor.

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu, sezonun beklenen işleri arasında yerini alan Safir ‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’ yeni sezonda atv’de ekranlara gelecek.

Safir Dizisi 3. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Safir 3. Bölümü Youtube’da izlemek için tıkla

Bir yanıt yazın