Çöp Adam 27. Bölüm 20 Eylül Çarşamba Tek Parça izle

146
Çöp Adam 27. Bölüm 20 Eylül Çarşamba Tek Parça izle

Çöp Adam

Çöp Adam Canlı yayını izle Çöp Adam son bölüm izle Çöp Adam yeni bölüm izle Çöp Adam youtube izle Çöp Adam bugün izle Çöp Adam full izle Çöp Adam fragmanı izle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Çöp Adam dizisinin 27.bölümü 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çöp Adam bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çöp Adam Çarşamba 20.00’de Star’da!

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i aile sorunları yormuş fakat Tamer bütün bu zor şartlarda içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Ailesi tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır. Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.

Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. Hayatından vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Çöp Adam 27. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Çöp Adam 27 Bölüm 20 Eylül Tek Parça İzlemek için tıkla

Bir yanıt yazın