Candan Öte 79. Bölüm 14 Eylül Perşembe Tek Parça izle

106
Candan Öte 79. Bölüm 14 Eylül Perşembe Tek Parça izle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Candan Öte canlı yayını izle Candan Öte son bölüm izle Candan Öte full izle Candan Öte yeni bölüm izle Candan Öte youtube izle Candan Öte fragmanı izle Candan Öte bugün izle

Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsü Candan Öte ile izleyiciyi karşısına çıkıyor. Başarısıyla, idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Jevika ve çocuksu yanıyla hayatı büyük bir eğlence olarak gören Manvi’nin dünyası Candan Öte ile izleyici karşısına çıkacak. Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile yaşayan iki kız kardeştir.

Çandrika büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek ister. Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır.

Viren ve Jevika’nın evlendikten sonra, Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken Manvi bacı bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi üzülmesine rağmen bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika kız kardeşinde bir gariplik olduğunu anlar fakat bir türlü sonuca ulaşamaz.

Manvi, nişan arifesinde aldığı bu hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek? Jevika kardeşinin sırrını öğrenecek mi? Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

Candan Öte 79. Bölüm 14 Eylül Canlı Yayını İzle.

Candan Öte 79. Bölüm İzlemek için Tıklayın.

Bir yanıt yazın