Ben Bu Cihana Sığmazam 38.Bölüm 26 Eylül Salı Tek Parça İzle

244
Ben Bu Cihana Sığmazam 38.Bölüm 26 Eylül Salı Tek Parça İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 38.Bölüm Yeni Bölüm 26 Eylül Salı Tek Parça İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam Canlı Yayını Tek Parça İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam yeni Bölüm İzle, Ben Bu Cihana Sığmazam 38.Bölüm ATV İzle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Ben Bu Cihana Sığmazam Canlı yayını izle Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm izle Ben Bu Cihana Sığmazam youtube izle Ben Bu Cihana Sığmazam bugün izle Ben Bu Cihana Sığmazam fragmanı izle

15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 38. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Ben Bu Cihana Sığmazam 38. Bölüm tek parça için tıkla

Bir yanıt yazın