Aldatmak 38.Bölüm 21 Eylül Perşembe Tek Parça İzle

150
Aldatmak 38.Bölüm 21 Eylül Perşembe Tek Parça İzle

Aldatmak 38.Bölüm Yeni Bölüm 21 Eylül Perşembe Full İzle

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Aldatmak 38.Bölüm Canlı yayını İzle, Aldatmak 38.Bölüm Son Bölüm İzle, Aldatmak 38 Bölüm Full İzle, Aldatmak Yeni bölüm izle Aldatmak Fragmanı izle Aldatmak Bugün izle

Oylum’un sağlığı için verdiği sınav kaldığı yerden devam ediyor. Bebeğinin hastanede olmadığını öğrenen Oylum, çocuğu için kendi sağlığını riske atarak aramaya çıkıyor. Bilinmeyen kişilerce kaçırıldığı düşünülen bebek için Behram’ın ne yapacağı ise merak konusu. Güzide’nin üst üste yaşadıkları hem çocuğu, hem de torununu kaybetme riski şimdi daha da derin bir kabuk sardı. Sezai’nin kızı İpek, gelecek bölümde neler yapacak?

Behram’ın ailesiyle Güzide arasında çıkan bebek krizi Oylum ve Behram ikilisini etkileyecek mi? Yeni bölümde merakla beklenenler ve cevapsız soruların yanıt bulacağı yeni tanıtımda olaylar karşısında Tolga’nın yeniden filizlenen aşkı karşılık bulacak mı?

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Asena Girişken, Cem Sürgit, Berkay Ateş, Alize Gördüm, İlayda Çevik.

Aldatmak Yeni Bölüm Perşembe 20.00’de Atv‘de!

Aldatmak Dizisi 38. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Aldatmak Dizisi 38. Bölüm Tek Parça Youtube’da izleyin

Bir yanıt yazın